Fotoalbum


Fotoalbum ślubny to ekskluzywny produkt dla wymagających Par Młodych zainteresowanych najwyższą jakością. Dzięki możliwości dowolnej edycji - każdy fotoalbum ze zdjęciami ze ślubu, wesela czy też pleneru projektowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Oferowane przeze mnie fotoalbumy ślubne naświetlane są na najwyższej klasy maszynach fotograficznych firmy Xerox. Gramatura stron to 800g/m2, dzięki czemu karty są  bardzo mocne i sztywne. To co również wyróżnia fotoalbum ślubny to otwierane na płasko rozkładówki, dzięki czemu fotografie ze ślubu bez żadnego uszczerbku mogą być umieszczane na kartach w dowolny sposób.

Okładki fotoalbumów mogą być wykonywane z wielu materiałów, takich jak: skóra, ekoskóra czy też tkanina introligatorska. Możliwe jest również umieszczenie na nich dodatków - stempli, grawerów, wstawek z laminatu czy też okienek z własnymi zdjęciami. Okładki fotoalbumów ślubnych wzbogacone są gąbką, co czyni je przyjemnymi w dotyku.

Fotoalbumy mogą mieć od 20 do 70 stron. Ich wymiar to 20x20cm, 20x30cm, 30x30cm. Wszystkie fotoalbumy ślubne są zszywane, co zapewnia ich dożywotnią trwałość.