Fotoksiążka


Fotoksiążka to wysokiej jakości produkt dla Par Młodych zainteresowanych alternatywą wobec klasycznych albumów ślubnych z wklejanymi odbitkami ze ślubu i wesela i kartami przekładanymi pergaminem. Dzięki możliwości dowolnej edycji - każda fotoksiążka ze ślubu i wesela projektowana jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami Młodych.

Oferowane przeze mnie fotoksiążki drukowane są cyfrowo na najwyższej klasy prasach renomowanej firmy Xerox. Gramatura wykorzystywanego papieru to 200g/m2, dzięki czemu karty ze ślubnymi zdjęciami są wystarczająco sztywne, a sama fotoksiążka jest lekka i poręczna, co czyni ją niepowtarzalną pamiątką z dnia ślubu i wesela oraz sesji plenerowych.

Okładki fotoksiążek ślubnych wykonane są ze szlachetnego i miłego w dotyku matowego laminatu. Wszystkie one wzbogacone są również gąbką. Okładki są w pełni edytowalne, dzięki czemu można umieścić na nich dowolne zdjęcie ślubne, informacje o ślubie i weselu czy też w całości zadrukować w modnym kolorze ecru.

Fotoksiążki mogą mieć od 28 do 160 stron. Ich wymiar to 20x30cm, który odpowiada standardowym proporcjom zdjęć oferowanych przez profesjonalne lustrzanki.