O mnie


Fotografia to hobby i pasja. Uwielbiam fotografię reportażową. Bycie w centrum wydarzeń zmusza mnie jako fotografa do ciągłego poszukiwania - kompozycji, kadru, światła oraz odpowiedniej chwili na wciśnięciu spustu otwarcia migawki.

To co najbardziej pociąga i emocjonuje mnie w fotografii ślubnej to możliwość zatrzymania na zdjęciach uczuć, które istnieją pomiędzy parą kochających się ludzi. Możliwość uwiecznienia najpiękniejszych momentów życia zakochanej w sobie Pary Młodych daje mi ogromną satysfakcję.

Również podniosły klimat panujący w czasie ślubu oraz radosna atmosfera podczas wesela są dla mnie dodatkowym czynnikiem, który inspiruje mnie do jak największych poświęceń i poszukiwań niezapomnianych ujęć.


Końcowe zadowolenie Pary Młodych z przekazanych zdjęć ślubnych jest dla mnie najważniejszą sprawą. Staram się i chcę, żeby zrobione przez mnie zdjęcia ślubne stały się pamiątką na całe życie, a Para Młodych sięgając do nich mogła powrócić wspomnieniami do tych najważniejszych chwil swojego życia.

Podczas naszej współpracy zawsze stawiam na takie czynniki jak otwartość, wzajemne zaufanie, brak barier oraz serdeczność. Dzięki temu zdjęcia są autentyczne i pełne optymizmu, a nasze relacje oparte na zrozumieniu i jasnych przejrzystych zasadach.

Dobry fotograf powinien możliwie szybko zadbać o zdobycie zaufania fotografowanej Pary. Jest to niezbędne do osiągnięcia celu, jakim są niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Wychodząc z założenia, że nie ma dwóch takich samych uroczystości, każdą z nich traktuję jako jedyną w swoim rodzaju.

Do każdej Pary Młodych oraz sesji ślubnej podchodzę bardzo indywidualnie. Staram się, żeby zdjęcia ślubne oddawały niepowtarzalny klimat oraz atmosferę Tego Dnia. Fotografując Wasz ślub „staram się pokazać to, czego beze mnie nikt inny by nie zobaczył”. Dzięki temu mam pewność, że zdjęcia ślubne staną się ponadczasową pamiątką.

Oczywiście posiadam ukończony kurs oraz niezbędne pozwolenie z Łódzkiej Kurii Metropolitalnej na fotografowanie we wnętrzach sakralnych. Sprzęt, którym fotografuję to profesjonalne pełnoklatkowe aparaty, jasne, stałoogniskowe obiektywy oraz systemowe lampy błyskowe firmy Canon.

Oprócz fotografii ślubnej zajmuję się również fotografowaniem innych uroczystości takich jak chrzty święte, komunie czy też sesje rodzinne lub indywidualne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu,

M.S.