dobry fotograf Łódź łódź fotograf
 • Fotografia...
     …stała się moją pasją i sposobem na życie kilka lat temu. Obecnie nie wyobrażam sobie bez niej życia. Aparat fotograficzny towarzyszy mi praktycznie zawsze. Uwielbiam fotografię reportażową. Bycie w centrum wydarzeń zmusza fotografa do ciągłego poszukiwania - kompozycji, kadru, światła oraz odpowiedniej chwili na otwarcie migawki.
     W 2010r. tryptyk moich zdjęć p.t."Samotność" został wyróżniony na jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych o Łodzi "Power Of Łódź". W tym samym roku byłem również współautorem wystawy "Taniec zaklęty w obiektywie", która gościła w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Rok później udało mi się zdobyć I miejsce w XVII Konkursie "Fotografia Miesiąca" organizowanym przez ŁTF.
  W 2011r. współpracowałem również jako fotoreporter z Dziennikiem Łódzkim.
     To co najbardziej pociąga mnie w fotografii ślubnej to możliwość zatrzymania na zdjęciach uczuć, które istnieją pomiędzy parą kochających się ludzi. Uwiecznianie najpiękniejszych momentów życia dwojga ludzi daje mi ogromną satysfakcję. Również klimat panujący w czasie ślubu oraz wesela jest dla mnie dodatkowym czynnikiem, który inspiruje mnie do jak największych poświęceń i poszukiwań niezapomnianych ujęć. Końcowe zadowolenie Pary Młodych z przekazanych zdjęć ślubnych jest dla mnie najważniejszą sprawą.
     Do każdej Pary Młodych oraz sesji ślubnej podchodzę bardzo indywidualnie. Fotografując Wasz ślub „staram się pokazać to, czego beze mnie nikt inny by nie zobaczył”.
     Posiadam niezbędne pozwolenie z Łódzkiej Kurii Metropolitalnej na fotografowanie we wnętrzach sakralnych. Sprzęt na którym pracuje to profesjonalne aparaty oraz jasne, stałoogniskowe obiektywy firmy Canon.
     Oprócz fotografii ślubnej zajmuję się również fotografowaniem innych uroczystości takich jak
  chrzty święte, komunie czy też sesje rodzinne lub indywidualne.
  Zapraszam do kontaktu, M.S.